Remonty mieszkań Bielsko-Biała

PRS BUD - profesjonalne remonty mieszkań Bielsko Biała i okolice

Remonty mieszkań na terenie Bielska Białej stanowią główną specjalizację naszej firmy. W tym zakresie możemy pochwalić się bogatym doświadczeniem oraz dziesiątkami zrealizowanych dla naszych Klientów zleceń. Przeprowadzając różnego rodzaju prace remontowe, stawiamy przede wszystkim na staranność, terminowość, a także dobór dobrych gatunkowo materiałów budowlanych. Jednocześnie wieloletnia obecność na rynku i znajomość skutecznych rozwiązań branżowych pozwala optymalizować koszty naszych działań, co finalnie przekłada się na uzyskiwanie przez Państwo wysokiej jakości usługi w bardzo atrakcyjnej cenie.

Jeśli chodzi o remonty mieszkań w Bielsku Białej i jej okolicach naszym Klientom proponujemy bardzo szeroką i mocno zróżnicowaną ofertę. W zależności od Państwa potrzeb możemy podjąć się usług, takich jak m.in.:

  • montaż, demontaż lub wymiana okien oraz drzwi wewnętrznych i zewnętrznych,

  • instalacja podłóg oraz listew przypodłogowych,

  • tworzenie podwieszanych sufitów,

  • wznoszenie ścian w różnych systemach z możliwością zastosowania dodatkowej izolacji akustycznej,

  • układanie glazury wraz z fugowaniem,

  • gipsowanie,

  • malowanie,

  • gruntowanie,

  • wyburzanie.

Dodatkowo w przypadku każdego zlecenia na remont mieszkania w Bielsku Białej lub okolicznych miejscowości w cenie usług znajduje się pomiarów poszczególnych pomieszczeń oraz opracowanie szczegółowej wyceny.

Uczciwe firmy remontowe Bielsko Biała

Bielsko Biała jest miastem, na którego terenie działają liczne firmy remontowe. Fakt ten sprawia, że ryzyko natrafienia na nieuczciwe przedsiębiorstwo jest dość wysokie. W PRS BUD przywiązujemy bardzo dużą wagę do uczciwości względem naszych Klientów. W związku z tym na naszej stronie udostępniamy czytelny i przejrzysty cennik, obejmujący wszystkie najważniejsze spośród świadczonych przez nas usług. Dodatkowo w zakładce „Galeria” mogą Państwo zapoznać się z przykładami realnych, już zrealizowanych przez naszą firmę remontową zleceń, co pozwoli Państwu przekonać się o profesjonalizmie, z jakim podchodzimy do powierzonych nam zadań.

remonty mieszkań Bielsko Biała PRS BUD
remonty mieszkań Bielsko Biała PRS BUD

remonty mieszkań Bielsko Biała
remonty mieszkań Bielsko Biała

remonty mieszkań Bielsko Biała PRS BUD
remonty mieszkań Bielsko Biała PRS BUD

1/2